Půjčení přívěsu

Přívěs

Pokud si nechcete půjčovat celou dodávku, ale přeci jen potřebujete větší prostor než poskytuje Váš osobní automobil, naše půjčovna Vám může nabídnout přívěs Sacher.

Počet dní Konečná cena
1 - 5 600 Kč/den
6 - 14 500 Kč/den
15 a více 400 Kč/den
Ceny včetně DPH
Rozěry nákladního prostoru: Šířka: 1,26 m; Délka: 2,5 m; Výška: 1,6 m

Pohotovostní nosnost 200kg
Užitečná nosnost: 550 kg
Celková nosnost: 750 kg

PŮJČENÍ PŘÍVĚSU PRAHA

Půjčovna Praha Vám nabízí pronájem přívěsů za bezkonkurenční ceny v Praze.

Otevřeno máme v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod.

Půjčujeme konkrétně nákladní přívěs Sacher.

Přívěsy mají kvalitní konstrukci a jsou uzpůsobeny k převážení objemných nákladů. K jejich převážení stačí řidičské oprávnění B.
Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a dobré znalosti našich přívěsů. S případným výběrem vhodného přívěsu Vám tedy rádi poradíme.

Věděli jste, že...?

Cesta do naší půjčovny přívěsů je z Prahy 9 a Prahy-východ velice snadná. Stačí najet na dálnici na Mladou Boleslav směrem z Prahy a výjezdem 3 do Radonic.
Výhodou je, že díky tomu, že Radonice nejsou frekventovaná pražská část, nestane se Vám, že byste se zdrželi v koloně. Stačí zadat do navigace Oblouková 334, Praha-východ.
Pokud nechcete přes dálnici, za 3 minuty jste u nás z Prahy - Kbel nebo Prahy - Horních Počernic.

PROČ ZVOLIT NÁS?

Služby

Pronajímáme přívěsy Sacher ve výborném technickém stavu. Jsme snadno dostupní z Prahy i z celého okolí Prahy-Východ. Půjčit přívěs si od nás můžete jak krátkodobě, tak i na delší dobu.

Dlouholeté zkušenosti

Přívěsy v Praze pronajímáme ke spokojenosti zákazníků více jak 8 let. Snažíme se vyjít maximálně vstříc a zajistit komfortní servis spojený s půjčením přívěsů. Individuální přístup je samozřejmostí.

Podmínky pronájmu

Přívěs si v naší půjčovně můžete půjčit každý pracovní den od 9.00 do 18.00. K tomu Vám stačí složená kauce a řidičský a občanský průkaz.

Platby

Kauci i samotnou platbu za pronájem přijímáme v hotovosti. Zdarma si můžete k přívěsu zapůjčit navigaci, rudl, popruhy na zajištění nákladu nebo stěhovací popruhy.

Můžeme Vám pomoci? Kontaktujte nás
Můžeme Vám pomoci? Kontaktujte nás